2 Dakika Kural için Yangın Kapısı Fiyatları

Çift kanatlı yangın bapsı da binadaki bütün insanoğluın en hızlı ve esenlıklı şekilde binadan ayrılmalarını tacil etmek gayesiyle üretilmekte, monte edilmekte ve kullanılmaktadır.

Dizge Odası Yangın Kapıları : Dizge odalarında kullanılmak üzere özel tasarlanmış yangın baplarıdır, yangın dayanımının semtı dizi otomasyon sistemlerine münasip aksesuarlarla donatılmıştır. Model odası yangın kapısı camlı kabil.

Kapı sistemlerinin yangın benzeri kıran anlarında hem kaçış hem asayiş hizmeti sunması onları çok ömre bedel hale getirmiştir.

Sizde projenizde ihtiyacınız olan ve gestaltnıza %100 mutabakat sağlamlayacak Yangın Baplarına Göksu Kapı kalitesiyle ehil bulunmak; dayanıklı, güzel duyu kapılara en muvafık fiyatlarla iye yürütmek dâhilin İletişim bağlantısına tıklayarak personellerimizden entelekt selen alabilirsiniz.

Yangın Çıkış Kapısı Ne Açılır? Yangın Çıkış Kapısı kullanıldığı binada yaşanmış olan yangın yahut ivedi bir durumda insanların uçuk bir itmesi ile içeriden dışarıya güzel açılmaktadır.

Çift kanatlı yangın bapları: Bu tip yangın kapıları, dü kapı kanadından oluşur ve daha geniş alanlarda kullanılır. Yangına karşı faik direnç gösterirler ve yangının sair alanlara yayılmasını önlemek ciğerin tasarlanmıştır.

Her yangın merdiveninin her iki yakaında korkuluk, hızmaşte evet da örek bulunması gerekmektedir. 

Tütün intikalini engelleyecek şekilde üretilirler. Esrar sızmasını kösteklemek amacı ile kapı ve kasanın inikat noktalarında bu kapı fitilleri kullanılır.

Kaçış merdivenlerinin tabii zemine denli ulaştırılması esastır. Kaçış merdiveni, bitiş noktasında en az 1 m2’lik bir sahanlık dokumalıp bu noktadan zirya eğimi 50 dereceden daha zait olamayacak şekilde mafsallı bir merdiven ile tabii zemine indirilir. Kaçış merdiveninin tabii zemine indirilmesi muhtemel değil ise, yerden 3 m fevkda bitirilebilir.

Yangın kapısı kesinlikle bakım bünyelmalıdır? Yangın bapları intizamlı hizmet gerektirir. Hizmet, yangın kapkaloriın emeklevselliğini ve yangın dayanıklılığını sahip olmak için önemlidir. Yangın kapkaloriın periyodik olarak arama edilmesi, kapının dosdoğru bir şekilde kapanıp kapanmadığının, menteşelerinin dayanıklı bulunduğunun, sızdırmazlık fitillerinin haklı bulunduğunun ve kilit mekanizmasının çalıştığının denetleme edilmesini ciğererir. Ayrıca, yangın kapısı üzerindeki etiketlerin ve anlayışaretlerin okunabilir olması gerekmektedir.

Yangın merdiveniyle alakalı olarak alakadar yasa düzenlemeleri kapsamınca yangın merdiveni standartları da temel alınmaktadır. Buna bakarak yangın merdiveninin çizimini karşılayıcı layihamcıdan çhileışan her bir personele denli bütün herkesin yangın merdiveni standartları layıkıyla hareket etmesi ve lazım çhileışmaların da buna gereğince yapılması gerekmektedir.

Yangın kapısı, yangın merdiveninin yalın ve dumandan korunup katların arasına yada dirim alanlarına geçmesini önlemek için kullanılır. Konstrüksiyonda bulunan insanoğluın emniyetliğini sağlayan önlemlerin en önemli öğesidir ve alevleri engelleyerek yangının denetçi altına düzenınmasında önemli bir rol oynar.

Göreceksiniz ki bu gömlek mualla Yangın Merdiveni Kapısı nitelikli yangın baplarını en yönlü fiyatla sunan bizim firmamızdır.

Montaj: Yangın kapısı, sahih şekilde monte edilmelidir. Kapının yanlış montajı, yangın takkadak etkinliğini azaltır. Yangın kapkaloriın montajı, mahir bir kol tarafından gerçekleştirilmelidir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *